کفش دویدن در روزهای بارانی

تجهیزات دویدن ضد آب برای دویدن در روزهای بارانی مادر طبیعت نمی تواند هنگام تمرین دیکته کند. با استفاده از ابزار بارانی مناسب، می توانید بدون خیس شدن کامل بدوید. برنامه تمرینی شما همیشه با روزهای معتدل و آفتابی منطبق نخواهد شد. از نم نم باران گرفته تا رگبار، آب و هوا می تواند به شدت غیرقابل پیش بینی باشد. اما نیازی نیست که یک روز بارانی مانعی برای تمرین شما باشد.

توصیه هایی برای دویدن در باران

چه نوع تجهیزات بارانی نیاز دارم؟

به علاوه، ممکن است متوجه شوید که واقعاً از دویدن در باران لذت می برید، زیرا گرما را شکست می دهد و مسیرها را خالی می گذارد. در حالی که رقابت در داخل خانه می ماند، با وسایلی که برای دویدن در باران طراحی شده است، سرعت و استقامت خود را افزایش دهید.

در اینجا فهرستی جامع از لباس‌ها، کفش پاشنه سه سانتی شیک و سایر وسایلی که برای به دست آوردن نتیجه بدون خیس شدن نیاز دارید، آمده است.

حفاظت در برابر باران از ضد آب تا مقاوم در برابر آب تا ضد آب متفاوت است:

دنده ضد آب، آب را از سطح پارچه دفع می کند، اما طوری طراحی نشده است که شما را برای مدت طولانی خشک نگه دارد.
دنده مقاوم در برابر آب دقیقاً همین است – در برابر نفوذ آب مقاومت می کند، اگرچه محدودیت هایی برای میزان آب و مدت قرار گرفتن در معرض آن وجود دارد.
دنده ضد آب، دنده آزمایش شده و آزمایش شده شما برای خشک ماندن در هر آب و هوایی است. اقلام ضد آب معمولاً دارای درزهای مهر و موم شده و زیپ های خاصی هستند تا از نفوذ آب به داخل جلوگیری کنند.
اگر قصد دارید در باران ملایم عرق کنید، اقلام مقاوم در برابر آب ایده آل هستند، زیرا اکثر فناوری چرم بزی مقاوم در برابر آب به رطوبت داخلی اجازه می دهند در حالی که محافظت در برابر باران را ارائه می دهند – و تنفس پذیری کلیدی برای تعریق در باران است. در حالی که دنده کاملا ضد آب شما را خشک نگه می‌دارد، تهویه آن دشوارتر است، بنابراین به دنبال ویژگی‌هایی مانند زیپ زیر بغل باشید.

7 ملزومات برای دویدن باران
این لیست از ملزومات روزهای بارانی را مرور کنید تا مطمئن شوید آنچه را که برای دویدن ایمن و راحت در شرایط آب و هوایی مرطوب نیاز دارید، در اختیار دارید.

کفش چرمی را چگونه در روزهای بارانی بپوشیم؟ - شرکت تولیدی کفش شهپر

کفش ایمنی ملی

کت بارانی

ژاکت مناسب می تواند تفاوت بین بازگشت خیس به خانه و خشک ماندن را ایجاد کند. به دنبال ژاکتی باشید که از شما در برابر آب و باد محافظت کند و دارای درزها و جیب های کاملاً چسبانده شده باشد که وسایل الکترونیکی شما را خشک نگه دارد.

شما همچنین می‌خواهید که ژاکت قابلیت تنفس و عرق‌گیری داشته باشد تا زیر آن خشک بمانید. و به دنبال یکی با کاپوت بگردید تا باران را از سر و گردنتان دور نگه دارد.

در خرید کتونی اگر هوا سرد است، یک ژاکت با عایق مصنوعی انتخاب کنید تا پایین. عایق مصنوعی حتی زمانی که خیس می شود گرما را حفظ می کند. همچنین ممکن است تصمیم بگیرید که یک ژاکت پشمی تنفسی را در زیر یک پوسته ضد آب قرار دهید، بسته به دما و راحت ترین چیزی که برای شما مناسب است. در اینجا برخی از بهترین انتخاب‌های ما برای هر نوع آب و هوای بارانی، از آب‌پاشی گرفته تا ورق‌ها، آورده شده است.

باران ریز و نمناک

شما به وسایلی نیاز دارید که سبک و مقاوم در برابر آب باشد. به دنبال کت هایی باشید که برای فعال نگه داشتن شما و کمک به خشک ماندن در هوای مرطوب طراحی شده اند. یک ژاکت پارچه مازراتی Nike Repel با تنفس این کار را انجام می دهد. می‌توانید یکی را انتخاب کنید که مکمل استایل شما باشد و گرمای کافی برای فصل را فراهم کند.

باران پیوسته

شما به وسایلی نیاز دارید که به شما کمک کند حتی زمانی که آب و هوا خوب نیست خشک شوید بر خلاف صندل چرم مردانه، ژاکتی را انتخاب کنید که از شما در برابر عوامل محافظت کند بدون اینکه دست و پا گیر باشد. شما به یک ژاکت آنوراک یا دویدن با یک مانع مقاوم در برابر باد و باران نیاز دارید. برخی از ژاکت های نایک در یک کیسه جمع می شوند و برای آب و هوای غیرقابل پیش بینی عالی هستند. اگر وسایل الکترونیکی خود را حمل می‌کنید، مطمئن شوید که جیب‌های ژاکت‌تان ایمن هستند. و اگر هوا سرد شد، یک Nike Tech Fleece را زیر پوسته باران خود بپوشانید.

دویدن زیر باران خوب است؟ - سلامت نیوز

DOWNPOUR

شما به ابزاری نیاز دارید که ضد آب باشد و از عناصر محافظت کامل کند. به دنبال یک ژاکت با غشای GORE-TEX محکم باشید که اجازه می دهد عرق بدون ورود آب تبخیر شود. سپس در باران بازی کنید. پاشیدن به اطراف. خشک خواهی ماند
2. کفش دویدن
چه در جاده ها بدوید یا در مسیرهای پیاده روی، هنگام دویدن روی سطوح خیس به کشش بیشتری نیاز خواهید داشت. کفش‌ عروسک که زیره‌ی بیرونی دارند می‌توانند به جلوگیری از آسیب دیدگی در نقاط لغزنده کمک کنند. همچنین باید مطمئن شوید که کفش های مخصوص دویدن شما قابل تنفس هستند و رطوبت را از پوست دور می کنند.

و از آنجایی که رطوبت می تواند منجر به اصطکاک و تاول شود، تناسب در باران اهمیت بیشتری دارد. بنابراین یک جفت کفش مخصوص دویدن را انتخاب کنید که روی پاشنه پا لیز نخورد یا ساییده نشود.

اگر به طور مرتب زیر باران می‌دوید، باید یک جفت کتونی اسپرت مشکی دویدن با آستر GORE-TEX نیز انتخاب کنید. غشای GORE-TEX از ورود آب به داخل جلوگیری می کند و همچنین اجازه می دهد تا بخار آب از آن خارج شود تا پاهای شما خشک تر بمانند. اما از آنجایی که آب هنوز می تواند به اطراف یقه کفش نفوذ کند، گترهای ضد آب به کارتان می آیند.

3. گتر ضد آب
گترها روی کفش پاشنه سه سانتی شما را می پوشانند تا باران را از بین ببرند. اگر واقعاً در حال باریدن است، آنها ممکن است تنها امید شما برای خشک ماندن باشند. یک جفت روی قوزک باید برای دویدن در باران کافی باشد، اما اگر در برف هم پیاده روی می کنید، ممکن است گتر بلندتری انتخاب کنید. جفتی را انتخاب کنید که راحت باشد تا سوار نشود، اما آنقدر محکم نباشد که ناراحت کننده باشد.

اسیکس ایران | وب سایت رسمی اسیکس ایران
5. شلوار مقاوم در برابر آب
در حالی که شورت در نم نم باران در هوای گرم خوب است، شلوارهای مقاوم در برابر آب شما را به ویژه خشک نگه می دارند و از چروک شدن در باران های شدیدتر جلوگیری می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.