میوه خشک نارگیل برای درمان حساسیت فصلی!

طبع تحقیقات اخیر نشان می دهد میوه خشک نارگیل و به صورت تازه دارای طرفدارن بسیار زیادی می باشد.

نارگیل دارای اثرات ضد ویروسی، ضد میکروبی و آنتی اکسیدانی است. این میوه با توجه به محتویات مواد فوق برای بدن در موارد زیر مفید است:

بیماری های قلبی عروقی – چربی های اشباع شده در ترکیب محصول، سطح کلسترول را عادی می کند و خطر تصلب شرایین، حملات قلبی و سکته را کاهش می دهد.

اضافه وزن مصرف منظم آب نارگیل متابولیسم را تسریع می کند و در نتیجه باعث کاهش وزن می شود.

اختلالات در فرآیند گوارش – فیبر و ویتامین ها به بازگرداندن آن به حالت عادی کمک می کنند، و همچنین عدم وجود اسید در جنین که مخاط معده را تحریک می کند، به علاوه محتوای قند کم.


مشکلات سیستم عصبی – بور، منیزیم و برم که به مقدار زیاد در نارگیل وجود دارد، به خلاص شدن از شر آنها کمک می کند.
اختلالات هورمونی – نارگیل، یکی از پنج غذای اصلی برای متعادل کردن هورمون ها، با تحریک تولید سروتونین و اندورفین به مبارزه با افسردگی کمک می کند.

بیماری های کلیه و مثانه – یک آجیل عجیب و غریب به حذف مایعات اضافی از بدن کمک می کند.

دیابت – نارگیل با تثبیت ترشح انسولین، علائم این بیماری مزمن را مهار می کند.

نارگیل همچنین عملکرد تیروئید را عادی می کند، تأثیر مفیدی بر مفاصل دارد، خطر ابتلا به بیماری آلزایمر و توسعه سرطان را کاهش می دهد. علاوه بر این، نارگیل به عنوان یک منبع طبیعی انرژی سریع عمل می کند و در نتیجه به بهبود آمادگی جسمانی و عملکرد ورزشی کمک می کند. و برای مردان، نارگیل یک آفرودیزیک قوی است.

چرا نارگیل برای زیبایی مفید است؟

ویتامین ها، اسیدهای آلی و آنتی اکسیدان های موجود در نارگیل اثر ضد پیری بر بدن انسان دارند. مصرف منظم پالپ، شیر یا روغن نارگیل به مقدار کم به صاف کردن چین و چروک های ظریف، از بین بردن التهاب و آکنه کمک می کند، پوست را انعطاف

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.