فندق تازه با پوست عامل رشد موهایتان می شود

روغن فندق مایعی است که با استفاده از دستگاهی به نام پرس از فندق استخراج می شود. معمولا برای پخت و پز و در سالاد استفاده می شود. همچنین فندق تازه با پوست و روغن آن برای مراقبت از مو و به عنوان روغن حامل برای رایحه درمانی یا روغن های ماساژ استفاده می شود.

اما روغن فندق می تواند به عنوان یک محصول مراقبت از پوست نیز استفاده شود. سرشار از ویتامین‌های مغذی و اسیدهای چرب ضروری است که به محافظت از پوست در برابر آسیب‌های خورشید، افزایش تولید کلاژن و موارد دیگر کمک می‌کند.

روی موهای خیس مالیده و با کف ماساژ دهید و سپس خوب آبکشی کنید. برای دستیابی به بهترین نتیجه، خوب است پس از آن از نرم کننده تقویت کننده آلوئه گیاهی استفاده کنید.

توجه بیشتر و بیشتر به خواص برخی غذاها می شود زیرا می توانند فواید خاصی را برای سلامتی ما پنهان کنند. در میان این غذاها نباید میوه های خشک را فراموش کرد که نه تنها برای بدن، بلکه برای بلیزای ما هم متحد بسیار خوبی هستند.

امروز ما همه چیز را در مورد فندق می دانیم، یکی از گونه های مورد علاقه از این نظر بیش از همه، زیرا توسط همه به عنوان یکی از اصلی ترین مواد غذایی در مبارزه با کلسترول شناخته شده است.

فندق به دلیل خاصیت، طعم و مزه آن و همچنین به این دلیل که در بسیاری از دستور العمل ها به ویژه در پاییز و زمستان به خوبی ازدواج می کند، محبوبیت خاصی دارد. اما قبل از اینکه تمام فواید این میوه های خشک را کشف کنید، بیایید روشن کنیم که چه گونه های مختلفی وجود دارد.

هر نوع فندق نه تنها به خاطر تصویر خاص خود، بلکه به دلیل طعم خاص خود شناخته می شود، که آن را برای یک استفاده به جای دیگری مناسب می کند.

فندق

به طور کلی، همه فندق ها دارای ارزش غذایی مشابه و کالری مشابه هستند. در واقع، مانند سایر انواع میوه های خشک، آنها خواص مثبت خود را مدیون اسیدهای چرب خوب هستند، مانند اسیدهای اولئیک و لینولئیک که به مبارزه با کلسترول بد کمک می کنند.

دقیقاً برای این منظور، اگرچه محتوای کالری آنها بالا در نظر گرفته می شود: در 100 گرم فندق 628 کالری وجود دارد. علاوه بر چربی، آنها عمدتاً سرشار از پروتئین، ویتامین ها و مواد معدنی هستند، که توضیح می دهد که چرا آنها فواید زیادی برای سلامتی ما دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.