با استفاده شیر ترموستاتیک رادیاتور هانیول یک کارخانه را گرم کنید!

دریچه‌های رادیاتور ترموستاتیک (TRVs) یک راه بسیار ساده برای کنترل کامل و جداگانه دمای تمام رادیاتورهایی است که TRV روی آنها نصب شده است.

مزیت شیر ترموستاتیک رادیاتور هانیول اصلی آنها این است که در صورت استفاده صحیح، در قبض های گرمایشی شما صرفه جویی می کنند.

روی شیر رموستاتیک اعدای وجود دارد و بسیاری از افراد این اشتباه را مرتکب می شوند که به دمای رادیاتور اشاره می کنند.

این نادرست است.

دمای اتاق نه دمای راد

اعداد روی شیر رادیاتور ترموستاتیک به دمای اتاق اشاره دارد نه رادیاتور. این یک تصور غلط رایج است، بنابراین اگر قبلاً از این موضوع آگاه نبودید نگران نباشید.

نکته اصلی شیر رادیاتور ترموستاتیک این است که می تواند دمای اتاق را تشخیص دهد و بر این اساس آب گرم را کم و بیش وارد رادیاتور می کند.

اگر اتاق سرد است، TRV اجازه می دهد تا آب گرم بیشتری وارد اتاق شود تا آن را گرم کند. با گرم شدن اتاق، TRV مقدار آب گرم ورودی به رادیاتور را برای حفظ دما محدود می کند. اگر دمای اتاق شروع به کاهش کند، TRV اجازه می دهد آب گرم بیشتری وارد شود … و غیره.

اعداد و دما

اعداد روی شیر تقریباً با دمای اتاق زیر مرتبط است. هنگامی که اتاق به زیر این دماها می رسد، TRV اجازه می دهد تا آب گرم به داخل رادیاتور جریان یابد:

  • 0 = خاموش
  • * = 7 درجه سانتی گراد
  • 1 = 10 درجه سانتیگراد
  • 2 = 15 درجه سانتیگراد
  • 3 = 20 درجه سانتیگراد
  • 4 = 25 درجه سانتیگراد
  • 5 = 30 درجه سانتیگراد

یک TRV کاملاً کاربردی دمای اتاق را تشخیص داده و به طور خودکار میزان آب گرم رادیاتور را متناسب با آن تنظیم می کند.

در طول زمستان، واقعاً باید TRV خود را روی 2 یا 3 تنظیم کنید و آن را رها کنید.

اگر وارد اتاقی می‌شوید که سرد است و رادیاتور داغ می‌سوزد، آن را به حال خود رها کنید و آن را به 5 نرسانید. بگذارید کار خودش را انجام دهد و به TRV اجازه دهید اتاق را متناسب با آن گرم کند.

(اگر در زمستان برای مدت طولانی دور هستید، TRV های خود را روی * تنظیم کنید تا اگر دما به زیر 7 درجه سانتی گراد رسید، رادها برای مدت کوتاهی روشن شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.