راهنمای انتخاب کفش مناسب ورزش بدنسازی

وقتی صحبت از آن به میان می‌آید، به اصطلاح، کفش‌ها می‌توانند تجربه‌ی تمرینی در باشگاه یا خانه شما را بدتر کنند. آموزش با تجهیزات ضعیف می تواند شما را بی علاقه، ناراحت و در بدترین حالت مجروح کند. برای اینکه بیشترین بهره را از رژیم ورزشی خود ببرید، بهتر است یک جفت کفش ورزشی داشته باشید.

کفش مناسب ورزش چه ویژگی‌هایی دارد؟ در مقالات وبسایت ما بخوانید :)کفش های دویدن در مقابل کفش های بدنسازی

اما کدام کفش برای روتین شما بهترین است؟ به دنبال کدام ویژگی ها باشید تا به تمرینات خود کمی کشش بدهد؟ از کراس فیت گرفته تا دویدن و هر رشته ای که در این بین وجود دارد، ما از آن عبور کرده ایم
اگر فعالیت اصلی تناسب اندام شما دویدن است، یا اگر بیشتر از وزنه‌ها روی تردمیل می‌روید، گزینه‌های مناسبی برای کفش‌های دویدن وجود دارد که متناسب با نیازهای شما باشد – ما در زیر تعدادی از آن‌ها را آورده‌ایم. مانند اینکه ورزش‌های مختلف دارای گیره‌های متفاوتی هستند، کفش‌های دویدن و کفش‌های تمرینی برای فعالیت خاص آن‌ها طراحی شده‌اند که متفاوت از کفش پاشنه سه سانتی شیک است.

کفش‌های تمرینی اغلب پاشنه پایین‌تری دارند تا پاهای شما را به زمین نزدیک‌تر نگه دارد. این می تواند به ثبات بدن شما کمک کند، به خصوص هنگام بلند کردن وزنه های سنگین. از سوی دیگر، کفش‌های مخصوص دویدن به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در حین حرکت به سمت جلو، گام‌های شما را مهار می‌کنند، و انرژی شما را به شیوه‌ای کارآمد باز می‌گردانند تا شما را به جلو سوق دهند.

برای راحت نگه داشتن پاها و پیشرفت در مسیر درست، بهتر است کفش های جداگانه برای تمرین و دویدن داشته باشید. به‌علاوه، داشتن ضربات جداگانه می‌تواند به حفظ کفش‌های دویدن شما برای فعالیت‌های قلبی متمرکزتر، مانند بلند شدن برای سریع‌ترین مایل، کمک کند.
چشم انداز برای تعیین بهترین کفش های بدنسازی برای هر هدف تناسب اندام. بیایید ببندیم و وارد آن شویم.
خرید کتونی های بدنسازی شما چگونه باید مناسب باشند
برخلاف خرید یک جفت کفش ورزشی مورد علاقه خود، شما می خواهید کفش های بدنسازی شما نرم و آماده برای اجرا باشند. یک روش معمول برای انواع دیگر کفش‌های کتانی، گذاشتن فضای کمی در قسمت پنجه پا است تا اجازه دهد پاهای شما باز شوند. در حالی که این ممکن است برای کفش‌های دویدن مفید باشد، اما می‌خواهید کفش‌های تمرینی شما در حین حرکات یک طرفه از پاهای شما حمایت کنند. یک تناسب محکم و قفل شده انتخاب بهتری برای تمرینات شماست.

خرید کفش ورزشی مناسب

کفش ایمنی ملی

کفش‌های بدنسازی

به‌عنوان علاقه‌مند به تناسب اندام، با سهم مناسبی از کفش عروسک بدنسازی خود تمرین کرده‌ایم. در چندین رژیم و تخصص، ما تعدادی از این ضربات را با پتانسیل کامل خود آزمایش کرده‌ایم و نشان می‌دهیم که چقدر در زیر میله، در میدان چابکی، بالای تردمیل و فراتر از آن احساس خوبی داشتند. عملاً برای هر تمرینی که بتوان تصور کرد یک کفش ورزشی وجود دارد، اما این پدیده‌های کفش زمانی که زمان آن رسید که بهترین عملکرد را داشته باشیم، بیشتر خود را نشان دادند.

Metcon نایک همیشه یکی از رقبای برتر در فضای باشگاه است، و آخرین نسخه پر از ویژگی‌ها تاکنون است. Metcon 7 دارای رویه توری قابل تنفس و حداقل افت برای پایداری بالا در هنگام بلند کردن سنگین است. پاشنه پهن و مسطح و صفحه داخلی در حین اسکات و ددلیفت یک مزیت خوشایند بود، و کفه میانی فوم React به روز شده، بازگشت انرژی زیادی را هنگام دویدن فراهم می کرد. آیا شرکت در یک ماراتن در Metcon 7s را توصیه می کنیم؟ قطعا نه. اما برای هر تلاش آموزشی دیگری، این ضربات یک انتخاب برتر آسان است.

با این آموزش مناسب کتونی اسپرت مشکی، تمرینات خود را در مسیر خود نگه دارید. فیوز پوما دارای یک جعبه پنجه پهن برای پایداری کافی است، در حالی که رویه مشبک با کشش بالا می تواند در برابر هر حرکتی که به سمت آن پرتاب می کنید مقاومت کند. یک قطره 4 میلی متری از پاشنه تا پنجه، پاهای شما را نزدیک به زمین نگه می دارد و پایه ای عالی برای اسکات، پرس، چرخش کتل بل و غیره ایجاد می کند.

کفش ورزشی؛ انواع ،ویژگی ها - کلینیک تخصصی ارتوپدی فنی امید | کفش، صندل و کفی طبی | ارتز و پروتز

نگران از دست دادن کشش هم نباشید. زیره کفش پاشنه سه سانتی PUMAGRIP و روکش‌های لاستیکی به شما کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنید که پنجه‌های شما برای گرفتن بهینه هنگام ورزش کردن، قفل می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.