با دمپایی پلاستیکی ارزان در مسابقات دو میدانی اول شوید

این تنها روندی است که راه به جایی نمی برد – کفش های PVC. کفش‌های پلاستیکی پس از تبدیل شدن به یکی از محبوب‌ترین افراد مشهور، از ستاره‌های رئالیتی گرفته تا هنرپیشه‌های زن هالیوود، مورد توجه طراحان سطح بالا، به‌ویژه شانل، قرار گرفتند. آن‌ها سفر زیادی داشته‌اند، از سبک خیابانی گرفته تا قهرمانان مد لباس.

اکنون چکمه‌ها، صندل‌ها، کفش‌های ورزشی – همگی اصلاح‌شده‌ای از PVC داشته‌اند. مدل کفش‌ها به سرعت بالا رفت – سعی کنید 3 بار سریع بگویید.

جالب است بدانید که دمپایی پلاستیکی ارزان در نمونه های مختلف با پاشنه و بدون پاشنه تولید و به بازار عرضه می گردد.

دمپایی

با این حال، مشکل کفش های پلاستیکی چیست – آیا آنها به ما آسیب می رسانند؟

اول از همه، باکتری ها. بر کسی پوشیده نیست که پاها زمین بازی برای انواع میکروب ها هستند – ببخشید ژرمافوب ها! به گفته متخصصان پا – پزشکان متخصص پا – پاها می توانند تا ½ پینت در روز عرق کنند.

حالا، به شما اجازه می‌دهم تصور کنید وقتی کفش‌های پلاستیکی می‌پوشید و برای اتوبوس می‌دوید، چه اتفاقات بدی می‌افتد.

پس از اتفاق افتادن ناخالص، کفش های پلاستیکی می توانند آسیب طولانی مدت واقعی به پاهای شما وارد کنند. پلاستیک ماده ای برای تنفس نیست، بنابراین پاها می توانند در سراسر مکان بلغزند و بلغزند.

این اصطکاک باعث ایجاد تاول، پینه می شود و می تواند بونیون ها را تحریک کند. بنابراین، مشکل با کفش های پلاستیکی؟ آیا ارزش درد جدی را دارند؟

آیا پاهای شما حتی متناسب می شوند؟
در طول روز پاها متورم می شوند و گاهی اوقات تا 2 سایز کفش رشد می کنند.

بعد از یک روز طولانی، آخرین چیزی که می خواهید این است که پاهایتان در کفش های سفت و پلاستیکی گیر کند. به جای احساس سوزش در کفش های پلاستیکی، مواد انعطاف پذیرتری را امتحان کنید.

در طراحی آنلاین سه بعدی ما، من یک گزینه چرم نرم را توصیه می کنم، به خصوص اگر پاهای شما مستعد تورم هستند. به‌علاوه، و همچنین سایه‌های روی طراح، می‌توانیم در صورت نیاز به رنگ دقیق، رنگ را مطابقت دهیم.

زمان مناسبی برای اطلاع از آلرژی پلاستیکی خود نیست
بنابراین، مشکل کفش پلاستیکی عمدتاً در مورد ناخوشایند کردن کفش برای پوشیدن روزمره است.

در مورد تحریک پوست و عرق کردن صحبت های زیادی شده است. یک قدم جلوتر بروید – اگر آلرژی ناشناخته ای به پلاستیک داشته باشید چه؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.